Центр інновацій у соціальній сфері
Ukrainian English French Russian
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

У своїй роботі команда Центру дотримується нижчезазначеного:

Законність

Центр соціального лідерства здійснює свою діяльність у повній відповідності зі своїм Статутом, діючими законодавчими документами України та з урахуванням  положень загальноєвропейських актів, а саме Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини, керівних принципів Організації економічногоспівробітництва і розвитку для багатонаціональних компаній, тощо


Ідеологічна та організаційна незалежність

Центр соціального лідерства є незалежною, неполітичною, некомерційною громадською організацією. Ми вільні у виборі своїх партнерів  та забезпеченні рівноправної співпраці з ними з метою суспільного добробуту. Наші дії та проекти спрямовані на прояв турботи про майбутнє благополуччя суспільства. Ми відмовляємось від співпраці з компаніями, продукти яких сприяють руйнуванню інституту сім'ї, здоров'я дітей: алкогольні, тютюнові компанії, зброя, наркотики і т.д.


Соціальне партнерство

Світ потребує нової моделі існування, підпорядкованої новій культурі Етики та Відповідальності. Це стосується  як індивідуумів, так і  інституцій: держаних, бізнес, академічних, соціальних. Кожен з нас має мислити, мріяти, діяти та співпрацювати за принципами 3P: People, Planet, Purpose. Керуючись цими принципами та за допомогою соціального маркетингу,  ми створюємо ефективні рішення та проекти. На нашу думку, лише  модель соціального бізнесу може дати рішення наслідкам глобалізації: зростання бідності, надмірне споживання та руйнування екосистеми планети.


Довіра

Криза довіри до всіх інституцій є глобальною проблемою всіх країн. Довіра це найважливіший продукт, який ми отримуємо у результаті співпраці зі всіма стейкхолдерами.

Ми забезпечуємо  звітність щодо  джерел фінансування та використання ресурсів  наших донорів. Основним джерелом фінансування проектів Центру є компанія соціального маркетингу О2, а також консалтингові і освітні проекти Центру. 


Освіта та культура

Для створення соціальної  держави потрібні нові компетенції у представників всіх сфер соціуму: відкритий інноваційний менеджмент та соціальний маркетинг, державні та недержавні програми соціального інвестування, соціальне підприємство, програми міжнародного консалтингу та експертизи. 


Оптимізм

Оптимізм - це прагматична позиція нашої команди. 

 


Документи Центру:

Якщо ми з Вами маємо спільні завдання та принципи, приєднуйтесь до кола професіоналів Центру соціального лідерства, зробить свій внесок у розвиток ресурсного середовища. 

Тільки разом ми змінимо наше життя на краще!

 

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон: +38 ( 044 ) 591 28 48

Контактна інформація команди Центру соціального лідерства 

Співпрацюйте з нами!

Допомагайте нам!

Навчайтесь з нами!

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

Мета форуму – розробити перспективну інформаційну ...

Всеукраїнський конкурс малюнка «Дитинство — ...

Підсумки проекту "Дитинсво – територія безпеки" у ...

Група соціального бізнесу О2 планує навчати ...

Якщо ви маєте дітей та трішки вільного часу, не ...

Раді поділитися з Вами своєю новиною:  ГО «Центр ...

Під час першого Авіафестивалю & ...

Ця дата встановлена указом Президента України ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family