Центр інновацій у соціальній сфері
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Корупція очима дитини  є дослідницькою частиною комплексного освітнього проекту "Суспільство проти корупції".

Актуальність проблеми
Корупція в Україні перетворилася на одну з основних загроз національній безпеці та деформації ціннісних установок в суспільстві. За своєю природою корупція - це соціальне явище, яке має яскраво виражений політичний фон. Результати соціологічних опитувань Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова (УЦЕПД) свідчать, що тільки 2% респондентів вважають, що "майже ніхто в країні не бере хабарів". За даними соціологічного опитування УЦЕПД. 60,5% респондентів знають про випадки, коли давали хабара для ухвалення законного рішення. 47,5% опитаних знають про випадки хабарництва для ухвалення незаконного рішення. Статистика УЦЕПД підтверджує, що проблема тотальної корупції в першу чергу проблема суспільства, особистої відповідальності кожного громадянина України за прийняття і проходження принципам: прозорість, нетерпимість до КОРУПЦІЇ ГРОМАДСЬКОГО співучасть, як програми - стилю життя. З досвіду країн, які досягли значних результатів у боротьбі з корупцією (Сінгапур, Швеція, Південна Корея) основним кластером змін у суспільстві - є сім'я. При цьому роль впливу дітей на батьків величезна. Діти виступають в даних програмах, як орієнтир майбутнього без корупції, орієнтир етичних моделей поведінки. Батьки бажають для своєї дитини кращого майбутнього. Батьки, як громадяни звернуть увагу на цю програму, замислиться про свою позицію, поведінку відносно корупції. Результат даної програми - Майбутнє без корупції. 

Цільова аудиторії проекту: 
- Первинні ЦА: діти, учні віком від  10 -16 років. 
- Вторинні ЦА: батьки, які мають дітей віком від 10-16 років, ж -60%, м-40%, вік 26-45 років; чиновники МОН України, методисти ОІППО України, ж-82%, м - 18%, вік 34-60 років.

Результати проекту
У проекті взяли участь діти зі всієї України. Соціологічний аналіз їх робіт переконливо доводить: сучасні діти мають високий рівень національної ідентичності, інтелектуально й духовно розвинені, допитливі, соціально відповідальні. Їхні висновки про соціальні й політичні явища є цілком усвідомленими, оскільки, на жаль, отримані в царині практичного досвіду. Результати дослідницької частини проекту «Дитинство — територія безпеки» унаочнюють низьку обізнаність дітей і педагогів щодо змісту та специфіки заходів протидії корупції. Разом із тим отримані дані свідчать про велике бажання до підвищення поінформованості, а отже, до навчання у цьому напрямі. 

 Фотогалерея

Актуальний стан проекту: для видання посібника з антикорупційного виховання та супутніх дидактичних матеріалів робоча група проекту шукає донора.

Якщо Ви маєте бажання допомоги унікальному освітньому проекту звертайтеся, будь ласка, за телефонами та e-mail:

(044) 591-28-48
(044) 591-28-49 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Разом ми зможемо більше!

 

Співпрацюйте з нами!

Допомагайте нам!

Навчайтесь з нами!

 

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

19 квітня 2023 року відбулось підписання ...

НАКАЗ № 12-4ОПм. Київ  12.04.2023 р. Відповідно ...

Відома українська спортсменка Ганна Різатдінова ...

3 грудня 2022 року відбувся Форум “Філософія ...

30 листопада у Києві відбувся благодійний ...

23 листопада в 17:00 проект “Коло турботи” ГО ...

 м. Київ                                         ...

Дружня та працьовита команда ГО Центр соціального ...

24 травня  НДСЛ «Охматдит» в особі генерального ...

Допомагаємо своїм Раді повідомити, що нам ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family