Центр інновацій у соціальній сфері
Ukrainian English French Russian
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЦЕНТРУ

Дружні до малюків та мам робочі місця – чи є вони? Чи взагалі Україна є дружньою до малюків? Про це ми відкрито говорили в ефірі ТВ Клубу «Біла Ворона»! 
http://i-ua.tv/index.php?newsid=14105

babysssHonestTalksЮху!  До тижня грудного вигодовування в Україні Babysss оголошує відкриття супер-щирого проекту HonestTalks!

Багатолюдні вулиці, темні закутки, літаки, автобуси, торгівельні центри, примірочні, туалети… В яких місцях доводилося годувати вам?
Що ви відчували? Чи було таке годування комфортним? Чи може навіть небезпечним?
В яких місцях подбали про комфорт мами та малюка, а в яких знехтували ним?
Розкажіть нам про це і виграйте крутий приз!

Умови прості:

  • Поділіться цим постом з друзями;
  • Підпишіться на нашу сторінку;
  • Розміщуйте під хештегом #BabyssHonestTalks cвоє оповідання об’ємом до 1200 знаків та фото- або відео-доказ вашої історії годування.

Всі пости з цим хештегом будуть перевірятися модератором і розміщуватися у нас на сторінці. Модератори залишають за собою право не розміщувати ті пости, що містять некоректні вислови або викликають сумніви щодо достовірності.

Автор історії, що набере найбільшу кількість лайків, стане переможцем і отримає круту дорожню сумку для мам!

Конкурс триватиме з 20 липня до 7 серпня включно.

Ми чекаємо на Ваші історії!

Офіційні правила проекту BABYSSS® HONEST TALKS

19 травня у 5 містах України відбудеться забіг «Україна без тютюну» в рамках всеукраїнського “марафону” подій, присвячених  Всесвітньому дню без тютюну, який щороку відзначається 31 травня. Організаторами забігу є ініціатива Runday та громадська організація “Життя”.

Цьогорічною темою Дня без тютюну є боротьба з серцево-судинними захворюваннями. Куріння та малорухливий спосіб життя є одними із основних ворогів нашого серця.

Саме тому організатори забігу хочуть привернути увагу українців до теми збереження громадського здоров’я та необхідності прийняття антитютюнових законопроектів №2820 та №4030а. Долучившись до забігу, учасники зможуть висловити свою громадянську позицію за здоровий спосіб життя та Україну без тютюну.

У забігу братимуть участь народні депутати України, лідери громадської думки, лікарі та активні українці.

Програма заходу:

8:30  - розминката флеш-моб

9:00  - старт пробігу

10:00 – нагородження переможцівта прес-брифінг

Місця проведення:

Київ, Оболонська набережна, збір учасників біля Свято-Покровського собору (проспект Героїв Сталінграда, 20 а)(карта).

Пробіг одночасно буде відбуватися на локаціях Runday в Івано-Франківську (парк Шевченка), Одесі (парк Шевченка), Тернополі (площа перед Центральним причалом), Львові (Стрийський парк).

Дистанція: 5 км. Участь безкоштовна. Всі учасники отримають заохочувальні подарунки, а  переможці – призи.

Під час забігу буде працювати локація "КИДАЙ КУРИТИ", де можна буде отримати індивідуальні консультації від фахівців, виміряти рівень чадного газу в легенях за допомогою спеціального приладу, отримати інформаційні матеріали.

Реєстрація обов’язкова за посиланням.

Крок 1: Зареєструйтеся (обов’язково вкажіть команду «Україна без тютюну»).

Крок 2: Роздрукуйте свій ID (QR-код).

Долучайтесь до події на Фейсбуці.

Попередня акредитація ЗМІ до 19:30 18 травня.

Контактна інформація:

Для учасників забігу - Оксана Левицька, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (097) 813 93 44.

Для ЗМІ – Оксана Тотовицька, oksana@center-life.org, (063) 261 74 05

Напередодні Дня Матері, 27 квітня 2018 року в UkraineCrisisMediaCenter ГО Центр соціального лідерства, частина групи соціального бізнесу О2 презентували результати опитування думок українок з 69 міст України та власний соціальний стартап babysss.

Своїм двадцятирічним досвідом по втіленню глобальної програми Лікарня доброзичлива до малюка поділились пані Наталія Муравйова, національний експерт Програми підтримки грудного вигодовування, Національна дитяча спеціалізована лікарня «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України, пані Тетяна Гавриленко, лікар-педіатр Київського міського центру підтримки грудного вигодовування та пані професор, завідуюча кафедрою неонатології Національної медичної академії післядипломної освіти ім.. П.Л. Щупика, МОЗ України Єлизавета Шунько.

Ключові висновки такі: За двадцять років втілення ініціативи Україні вдалось досягнути значного прогресу в захисті грудного вигодовування принаймні в програмі Лікарні дружні до малюків. Це в першу чергу стосується системних консультацій молодих мам, родин щодо виключного грудного вигодовування до 6 місяців та виконання принципів Міжнародного кодексу правил маркетингу замінників грудного молока.

Але виходячи з лікарні жінки стикаються з реальністю: відсутністю та дефіцитом умов для продовження активної соціальної ролі, поєднану з виконанням батьківських обов’язків. І це сукупна відповідальність: держави за створення сталої системи соціального захисту, роботодавців – за реалізацію системи захисту прав працюючих мам/ родин, громадянського суспільства та донорів, фундації за впровадження кампаній соціального маркетингу та лоббі, суспільство за виховання культури толерантності, самовідповідальності за рівень фізіологічного та психологічного здоров’я власного, дитини, родини, оточуючих людей.

Для того щоб зміни почали відбуватись накраще, кожен з нас має щось змінити: держава – втілювати, стимулювати власників громадських місць, роботодавців змінювати свої робочі місця на інклюзивні, сприятливі до малюків; роботодавці – втілювати програми дружні до малюків на системного рівні: гнучкий графік роботи, облаштування дружніх до дітей зон, матеріальні та нематеріальні мотивації для матусь, родин з малюками тощо; мамам та татам бути соціально відповідальними: висловлювати свої потреби та побажання бажано письмово та колективно; ЗМІ – не втрачати відповідальності за повістку денну, висвітлювати запити, кращі практики для широких верств населення – виховувати толерантність, культуру прийняття грудного вигодовування за потребою.

Саме на рішення цього запиту і було створено babysss– багатофункціональний модуль для годування малюків в публічних місцях та офісах. Замовити babysss можна за лінком:  http://babysss.com/

Детальніше дізнатись про дослідження «Зробимо Україну дружньою для малюків» від учасниць з 69 місць України тут:https://www.slideshare.net/UkraineCrisisMediaCenter/ss-95216480 

Замовити консультацію по створенню і впровадженню програм рівних можливостей та робочих місць дружніх до дітей можна заповнивши форму, або за надіславши запит та контактні дані на  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

Let’s do public place  baby friendly

В системі архетипів  українця  родина завжди займає перші місця, ми звикли до цього ствердження.  Але чому ж тоді продовжує зростати депопуляція, трудова міграція, чому Україна не входить в десятку або хоча б тридцятку країн де жінки хочуть народжувати дітей? Зрозуміло: війна, криза, корупція, зменьшення соціальних гарантій  але чи це є найбільшим перепоном для народження дітей? Чи з цих причин розумні, самодостатні молоди мами віком 25-28 років кидають годувати дитину грудьми і йдуть на роботу? зрозуміло, що гроші потрібні але чи тільки із-за грошей? Бідні країни Африки зараз б’ють рекорди по народжуваності а от багаті країни стрімко зменшують приріст населення. Чому так? Вони ж не розумніші? Але це як подиитись з близька чи здалеку?

Ми вирішили дослідити думку таких-як-ми: батьків. Як з їх точки зору обладнані кімнати матері та дитини та чи є вони взагалі? Чи впроваджуються в Україні рекомендації  «Глобальної стратегії годування дітей грудного та раннього віку» ВООЗ? Чи видається мамам які годують в поліклініках або роддомах буклети з рекламою сумішей?  Який рівень облаштування громадських місць зручностями для годуючи мам? 

Варто зауважити, що на наші перші зверення до керівники місць громадського користування, в тому числі державної власності  не поспішають відповідати на питання Чи є в оргполітиці, керівництвах компанії стандарт baby-, child-, familyfriendly.

Якщо Вам відгукується актуальність цієї теми, просимо  Вас долучатись до опитування:

Оцінка публічних місць на доброзичливість до мами та дитини.

Опитування для батьків, всіх потенційних споживачів, які мали безпосередній досвід грудного вигодовування в публічних місцях

Пройти опитування можна з 13 по 27 березня. Українською   російською  

Серед учасників опитування буде розіграно приз умови читайте на порталі ВСЕ О ДЕТЯХ

 

 

На сайті Єврокомісії є сторінка ГО Центр соціального лідерства та Форуму Найкращі соціальні проекти України

Ми хочемо привітати всіх Фіналістів-2015, учасників Конференції СОЦІАЛЬНЕ ПАРТНЕРСТВО. СПІЛЬНІ ВИКЛИКИ - СПІЛЬНЕ МАЙБУТНЄ: найкращі соціальні проекти України опубліковані в журналі соціальних інноваторів Европи.

 

 

Наші проекти

Наші експерти

Наші партнери

Календар подій

Останні новини

Мета форуму – розробити перспективну інформаційну ...

Всеукраїнський конкурс малюнка «Дитинство — ...

Підсумки проекту "Дитинсво – територія безпеки" у ...

Група соціального бізнесу О2 планує навчати ...

Якщо ви маєте дітей та трішки вільного часу, не ...

Раді поділитися з Вами своєю новиною:  ГО «Центр ...

Під час першого Авіафестивалю & ...

Ця дата встановлена указом Президента України ...

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family