Друк

Проект “Сонячні листи” створено за ініціативою Громадської організації “Центру соціального лідерства” в листопаді 2014 року. Команда проекту ставила собі на меті сформувати систематичне листування з дітьми, родинами, які втратили своїх рідних протягом неоголошеної війни на Сході та  небайдужих родин українців.

Результати програми: в 2014 році: 

Результати програми за 2015 рік:

Результати програми за 2016 рік: 448 дітей  22 регіонах України отримали персоналізовані новорічні подарунки.

Це здається неможливим але програма не підтримується жодним фондом ані  національним ані міжнародним та є волонтерською ініціативою, яка реалізується завдяки небайдужості сотень людей та стійкості її автора Оксани Левицької.

Волонтери об’єднуються через соціальні мережі та допомагають один одному. У разі бажання Ви можете допомогти та посіяти насіння любові, толерантності та щедрості: 

1) Фандрейзінг - новорічні подарунки. Оберіть персональний подарунок – новорічну Мрію дитини, яку ми публікуємо на сторінці #Сонячна країна. Відпишіться, будь ласка, про Ваш вибір на сторінці. Використовуючи наш хештег #Сонячнілисти2017. Ми приймаємо подарунки за адресою: вул. Німецька 3, кв. 8, офіс КримSOS. 

Неймовірна вдячність людям, які залучають до #Сонячнілисти своїх друзів та колег!

2) Фандрейзінг – грошова допомога на рахунок ГО Центр соціального лідерства.  Підстава для перерахування: Благодійна пожертва на статутну діяльність. Сонячні листи-2017. Прохання при перерахуванні писати повідомлення на сторінці проекту.

Реквізити: ГО «Центр соціального лідерства» Р/р 26004901366993 в  ЗАТ "ОТП Банк",  м.Київ МФО 300528, Код ЄДРПОУ 38908264

Неймовірна вдячність організаціям, які допомагають проекту із моменту його заснування: компанія KIDDISVIT, компанія Бельвіль, компанія АВК, компанія Нестле Україна, видавництво Зелений Пес, журнал Малятко

3) Волонтерська допомога. Проект вимагає значних часових ресурсів та компетенцій. Ми обдзвонюємо, закуповуємо, збираємо, пакуємо, складуємо, відправляємо, звітуємо з грудня по січень.  Маєте бажання, заповнюйте форму – ми будемо раді Ваші допомозі. 

Звітність по проекту ми викладаємо на сторінці #Сонячна країна

Розраховуємо на Вашу підтримку, друзі!

Детальніше про історію проекту «Сонячні листи»

Партнери: